Kurs: Prawdziwe C1

Kurs: Prawdziwe C1

Włoski: poziom prawdziwe C1

kiedy: soboty 9:00-10:30 start 11 września 2021

gdzie: online (Zoom)

Pracujemy w grupach od 3 do 6 osób

Co to znaczy “prawdziwe C1”?

Podczas kursu będzie realizowany materiał gramatyczny i leksykalny z zakresu poziomu C1. Pracujemy w oparciu o podręcznik Nuovo Contatto C1. 

Dla kogo są te zajęcia?

Dla osób dorosłych po ukończeniu kursu języka włoskiego na poziomie B2. Dla osób, które uczą się włoskiego od lat i dobrze go znają, chcą utrwalić posiadane umiejętności, znacząco poszerzyć słownictwo, poprawić znajomość zaawansowanych struktur gramatycznych. Idealny dla osób po ukończeniu filologii włoskiej lub innych studiów językowych z językiem włoskim, które nie chcą utracić kontaktu z językiem, którym zależy na zajęciach wysokiej jakości. 

Czy obowiązuje test wstępny?

Tak. Przed rozpoczęciem nauki obowiązuje test wstępny (pisemny i ustny), ponieważ chcemy zagwarantować, że wszyscy uczestnicy zajęć będą na zbliżonym poziomie. Z testu zwolnione są osoby, które zdały egzamin CELI lub CILS na poziomie B2. 

Kto prowadzi zajęcia?

Danilo Buffa, doświadczony nauczyciel włoskiego dla obcokrajowców, obecnie pracujący wyłącznie online. Mieszka w Palermo, gdzie ukończył kierunek Lingue e Letterature Moderne dell’Occidente e dell’Oriente, specjalizacja: nauczanie języków nowożytnych. Jako nauczyciel pracował przez wiele lat w Hiszpanii i w Moskwie, ucząc dorosłych na wszystkich poziomach. Posiada certyfikat DILS-PG drugiego stopnia (Università per Stranieri di Perugia). Pasjonat podróży i kuchni, w tym sycylijskiej w wersji wegańskiej. 

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się online na platformie Zoom. Wymagamy znajomości obsługi tej platformy lub kontaktu przed rozpoczęciem zajęć w celu poznania tego narzędzia. 

Jak długo trwają zajęcia?

Pojedyncze zajęcia trwają 90 minut, odbywają się raz w tygodniu. Na pozostałe dni dostaniecie pracę domową. Kurs trwa od września do końca czerwca, możliwa kontynuacja również w wakacje i w kolejnym roku szkolnym.

Podręcznik?

Kurs prowadzony jest w oparciu o podręcznik Nuovo Contatto C1 wydawnictwa LOESCHER, należy go zakupić oddzielnie przez rozpoczęciem kursu na własną rękę. 

 Do tego autorskie materiały prowadzącego w cenie kursu.

Co jeśli zmienię zdanie?

Umowę można wypowiedzieć co miesiąc (do 20. dnia miesiąca) i zrezygnować z dalszej nauki bez podawania powodów.

Jaki jest koszt kursu?

400 PLN za miesiąc zajęć (4 spotkania po 90 minut), płatne za dwa miesiące z góry, następnie co miesiąc. 

Jak się zapisać?

Jeżeli chcesz się zapisać lub masz pytania, napisz do nas: biuro@wloski.org