Zapraszamy na zajęcia z Martyną Żegotą

Zapraszamy na zajęcia z Martyną Żegotą

🏆Dołącz do zajęć włoskiego prowadzonych przez Martynę Żegotę!
👉w siedzibie szkoły w Łodzi, ul. Gdańska 90
👉 Martyna to absolwentka italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz filologii współczesnej Uniwersytetu w Katanii (studia magisterskie). Posiada certyfikat CELI 5 (poziom C2), DILS-PG drugiego stopnia (certyfikat dla nauczycieli języka włoskiego jako obcego) oraz uprawnienia egzaminatorki CELI. Przez osiem lat mieszkała na Sycylii.
👉 Martyna o swoich zajęciach:
Podziwiam każdego kto w dorosłym wieku decyduję się na rozpoczęcie nauki nowego języka. Moi słuchacze są dla mnie zródłem inspiracji i jestem z nich bardzo dumna, kiedy opowiadają mi o tym jak używają włoskiego poza zajęciami i ile radości sprawia im rozmawianie po włosku na wakacjach, w pracy, ze znajomymi i nie tylko.
Uważam, że w nauce języka najważniejsze jest realistyczne podejście i wyrozumiałość. Wiedząc, iż moi słuchacze często prowadzą bardzo aktywny tryb życia i mają ograniczony czas na naukę staram się abyśmy wspólnymi siłami wypracowali idealny system, który przeprowadzi ich przez różne trudności, szczególnie te związane z opanowaniem gramatyki i zapobiegnie zniechęceniu czy też utracie entuzjazmu. Ponieważ zajęcia moich grup w ciągu tygodnia odbywają się po południu staram się, aby nie były stresujące i aby stały się chwilą wytchnienia i miłą odskocznią po ciężkim dniu pracy lub na uniwersytecie. Ma być to czas dla moich słuchaczy, czas by wyłączyć się na chwilę i zrobić coś dla siebie.
Naukę języka traktuję „życiowo” i zapraszam każdego pasjonata Włoch, jestem pewna, że na moich zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
.
☀ WOLNE MIEJSCA w grupach:
✅A1 (od zera) wtorki 15:15-16:45 start 18 stycznia
✅A1+ (połowa poziomu) piątki 17:00-18:30
✅A2 od początku poziomu czwartki 17:00-18:30
✅A2+ czwartki 18:45-20:15
✅B1 od początku poziomu wtorki 18:45-20:15
✅B1+ wtorki 17:00-18:30
✅B1+ soboty 9:00-10:30
✅B1 soboty 10:45-12:15
.
👉Jak wybrać poziom? Napisz do nas biuro@wloski.org, po krótkiej rozmowie diagnostycznej wskażemy odpowiednie grupy!
.

Zapraszamy!
.
Szkoła AL DENTE
📩 biuro@wloski.org
☎️ tel. 505318719