Zanim zapiszesz się na kurs A1

Chcesz zapisać się na kurs włoskiego od podstaw w Szkole AL DENTE?
Serdecznie zapraszamy!
Przeczytaj dalej, aby upewnić się, czy to najlepsza opcja dla Ciebie!

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są od pierwszych zajęć po włosku. Nie po polsku, nie po angielsku. Dlaczego tak pracujemy wyjaśnia Paola:

Kursy A1 to kursy dla osób, które nigdy nie uczyły się włoskiego. Jeśli masz jakieś doświadczenie z włoskim, napisz nam o tym. Zaprosimy Cię na bezpłatną rozmowę z naszą metodyczką i zaproponujemy najlepszą dla Ciebie grupę.

Nasi lektorzy to Włosi, jeśli przy danym kursie oznaczono język angielski jako język pomocniczy, to znaczy, że nie znają polskiego. Język pomocniczy przydaje się na początku pierwszych zajęć do wyjaśnienia kwestii organizacyjnych i technicznych. Wystarczy podstawowa znajomość tego języka.

Dobrze wybierz termin zajęć:
czy dzień i godzina zajęć na pewno nie będzie kolidować ze studiami, pracą, zajęciami dzieci?
Bardzo ważna jest obecność na zajęciach. Jeśli zaczynasz od podstaw, bądź obowiązkowo obecny na pierwszych 4 lekcjach. Bardzo trudno jest samodzielnie nadrobić materiał na samym początku nauki.

Czy znajdziesz czas na naukę?
Nasze zajęcia odbywają się raz w tygodniu, poza lekcją trzeba znaleźć przynajmniej 15 minut dziennie (albo np. 45 min dwa razy w tygodniu): na odrobienie pracy domowej i naukę, np. z naszą aplikacją do słówek!

Jeśli masz pytania, napisz do nas! biuro@wloski.org