wŁOSKI DLA TURYSTÓW OD 6 KWIETNIA

wŁOSKI DLA TURYSTÓW OD 6 KWIETNIA

😎 Włoski dla turystów – konwersacje!
👉 Przygotowanie do wakacji we Włoszech – grupa prowadzona przez Filippo Abisso, nauczyciela i właściciela locazione turistica w Treviso koło Wenecji.
👉 Zajęcia online dla osób, które uczą się włoskiego (poziom A2, A2+, B1, B1+) i chcą przygotować się do wakacji we Włoszech.
👉 Kurs bez gramatyki, nastawiony wyłącznie na trening mówienia i rozumienia. Tylko język i tematy przydatne w podróży.
👉 online na Zoom
👉 start 6 kwietnia 2022
👉 środy 18:45-20:15 od 6 kwietnia 2022 do 25 maja 2022 (daty zajęć: 06.04, 13.04, 20.04, 27.04, 4.05, 11.05, 18.05, 25.05.)
👉 cena 600 PLN
📌 Włoski dla turystów KONWERSACJE – czy ten kurs jest dla Ciebie?
TAK, jeśli:
👉 jesteś osobą dorosłą
👉 znasz włoski na poziomie A2/B1
👉 chcesz powtórzyć, utrwalić tematy związane z podróżami do Włoch
👉 interesuje Cię intensywny trening mówienia w sytuacjach turystycznych
👉 zależy Ci na wysokiej jakości zajęciach: w małej grupie, z wykwalifikowanymi, zawsze przygotowanymi i pozytywnie nastawionymi prowadzącymi
📌 Czego nauczysz się na kursie?
Nauczysz się komunikacji ustnej w typowych sytuacjach turystycznych. Powtórzymy i przećwiczymy: pytanie o drogę, włoski przydatny w mieście przy zwiedzaniu pieszo, podróżując samochodem, pociągiem. Nie zabraknie komunikacji w hotelu: na recepcji, rozmów o możliwych problemach. Przećwiczymy też wynajem pokoju, mieszkania lub domu, powtórzymy zamawianie w barze, restauracji, robienie zakupy w sklepie spożywczym czy odzieżowym, komunikowanie się na lotnisku. Będzie też trening rozmów z lekarzem pogotowia i w aptece, choć mamy nadzieję, że nigdy się nie przydadzą.
.
Czekamy na Ciebie!
.
Zapisy i informacje:
.
Szkoła AL DENTE
📩 biuro@wloski.org