w 3 miesiące szykujemy się na Majówkę we Włoszech

w 3 miesiące szykujemy się na Majówkę we Włoszech

🏆 Przygotuj się na Majówkę lub wakacje we Włoszech w 3 miesiące!
Włoski dla turystów. Kurs bez gramatyki, nastawiony wyłącznie na trening mówienia i rozumienia. Tylko język i tematy przydatne w podróży.
👉 zaczynamy od zera
👉 przez 3 miesiące spotykamy się dwa razy w tygodniu na godzinę (do wybory 13:00-14:00 pon+czw (grupa PAUSA PRANZO) oraz 20:30-21:30 wt+cz (grupa BUONA SERA).
👉 prowadzi wymarzona nauczycielka: doświaczona, wykwalifikowana Włoszka znająca polski, przewodniczka turystyczna Fabrizia Scortecci. Na stałe mieszka we Włoszech. Przygotuje Was na prawdziwe, aktualne sytuacje, którym będziecie stawiać czoła w wakacje 2022 w Italii.
👉 zajęcia odbywają się online (platoforma Zoom). Żadnych dojazdów, korków, ale za to trzeba mieć swoją kawę 🙂
👉 kurs tylko dla dorosłych, grupa maksymalnie 6 osobowa
.
Włoski dla turystów – czy ten kurs jest dla Ciebie?
TAK, jeśli:
✅ jesteś osobą dorosłą
✅ nie masz wcześniejszych doświadczeń z nauką włoskiego lub są one niewielkie (umiesz się przywitać, znasz kilka popularnych słów)
✅ chcesz uczyć się włoskiego tylko z powodu podróży do Włoch
✅ nie planujesz poznawać włoskiej gramatyki, czytać książek po włosku, zdawać egzaminów
✅ nie uczysz się włoskiego do pracy
✅ chcesz nauczyć się użytecznych zwrotów, niekoniecznie wiedzieć dlaczego tak się mówi
✅ zależy Ci na wysokiej jakości zajęciach: w małej grupie, z wykwalifikowaną, zawsze przygotowaną i pozytywnie nastawioną prowadzącą

📌 Czego nauczysz się na kursie?
Nauczysz się komunikacji ustnej w typowych sytuacjach turystycznych. Będziesz umieć opowiadać o sobie, nauczysz się pytania o drogę: w mieście przy zwiedzaniu pieszo, podróżując samochodem, pociągiem. Nie zabraknie komunikacji w hotelu: na recepcji, rozmów o możliwych problemach. Przećwiczymy też wynajem pokoju, mieszkania lub domu, nauczymy się zamawiać w barze, restauracji, robić zakupy w sklepie spożywczym czy odzieżowym, komunikować się na lotnisku. Będzie też trening rozmów z lekarzem pogotowia i w aptece, choć mamy nadzieję, że nigdy się nie przydadzą.

📌 Cena: 1200 PLN (zawiera podręcznik)
.
Zapisy:
Szkoła AL DENTE
📩 biuro@wloski.org

Link do kursu: https://wloski.org/kursy/wloski-dla-turystow-online/