Uwaga osoby kończące poziom B1!

Uwaga osoby kończące poziom B1!

Uwaga osoby kończące poziom B1!
✅ Prawie wszyscy uczymy się włoskiego dla przyjemności, ale potwierdzona znajomość tego języka może być przydatna przy zmianie pracy lub negocjacji podwyżki!
✅ W naszej szkole możecie zdawać egzamin CELI organizowany przez Università per Stranieri di Perugia. Jest to certyfikat uznawany międzynarodowo.
Dlaczego warto zdawać poziom B1?
✅ CELI 2 (B1) wystarczy, aby ubiegać się o włoskie obywatelstwo
✅ jest to egzamin w zasięgu każdej osoby, która ukończyła kurs B1
✅ kolejny poziom, B2, obejmuje bardzo dużo gramatyki i słownictwa, jest naprawdę trudny (nieporównywalnie trudniejszy niż angielski FCE)
✅ format egzaminu nie jest trudny, to idealny poziom dla osób pierwszy raz zdających egzamin językowy.
➡️Najbliższa sesja CELI: 21 czerwca 2022 (wtorek). Egzaminy ustne i pisemne odbywają się jednego dnia, od 9:00 do około 16:00.
➡️ Wyniki otrzymujecie po 3 miesiącach, certyfikat po 6 miesiącach.
➡️ Cena egzaminu: 600 PLN
➡️ W tym roku organizujemy kurs przygotowujący do egzaminu B1 (szybka powtórka gramatyki, słownictwa i przygotowanie do formatu egzaminu. Będzie odbywał się online, w soboty od 9:00 do 10:30 od 30 kwietnia do 18 czerwca. Cena kursu to 800 PLN). Prowadzi Danilo Buffa. Informacje: https://wloski.org/kursy/b1-przygotowanie-do-celi-2-online-2/
➡️ Do egzaminu może przystąpić każdy, nie trzeba brać udziału w kursie przygotowującym, ani w ogóle w żadnym kursie, można przygotować się samodzielnie.
Zapraszamy!
Zapisy i informacje: biuro@wloski.org