Opinie o zajęcia włoskiego dla początkujących z Roberto

Opinie o zajęcia włoskiego dla początkujących z Roberto

Nasz lektor Roberto Milani to specjalista od zajęć dla zupełnie początkujących: od zera. Prowadzi lekcja od podstaw, dla osób znających angielski. Zajęcia prowadzi od pierwszych zajęć po włosku, angielski służy jako język pomocniczy: do spraw organizacyjnych. Zapewniamy, że zrozumiecie wszystko, co trzeba! I z każdymi zajęciami więcej. Od pierwszych zajęć będziecie też mówić po włosku.

Roberto to nauczyciel włoskiego z certyfikatem CEDILS i ogromnym doświadczeniem w nauczaniu włoskiego różnych grup, w tym Japończyków.

Poniżej zamieszczamy kilka opinii o zajęciach włoskiego online z Roberto.

Kolejne grupy od podstaw ruszają od stycznia 2023. Terminy do wyboru:

wtorki 17:00-18:30

środy 17:00-18:30

czwartki 17:00-18:30

Zapisy: biuro@wloski.org

Opinie o kursie włoskiego online dla początkujących z Roberto:

Zajecia super!
Bardzo fajne zajęcia. 🙂
Wszystko jest w jak największym porządku 🙂

Roberto ewidentnie zna się na rzeczy, bo już od pierwszej lekcji uczy nas myśleć po włosku (w odróżnieniu od standardowego nauczania w szkołach, gdzie uczy się myślenia po polsku i potem przetłumaczenia tego na język docelowy). Oprócz tego starał się połączyć wszelkie możliwe metody percepcji i skojarzeń, żebyśmy zrozumieli dany materiał. A poza tym – jest bardzo miły i łatwo nawiązuje kontakt z uczestnikiem 🙂 Absolutnie nie żałuję, że zdecydowałem się na Państwa szkołę.

Zajęcia bardzo mi się podobały. Przekroczyły moje oczekiwania. Super!

Mi osobiście zajęcia się bardzo podobały, choć przyznam że posługiwanie się wyłącznie językiem włoskim na początku jest trochę stresujące 😉 Ale wierzę, że po kilku zajęciach i osłuchaniu się z językiem będzie dużo łatwiej. 
Było super 🙂 

Tak, jak na razie jest wszystko ok. Czas podczas zajęć mija bardzo szybko, z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie. Naprawdę bardzo dużym plusem jest mała grupa, co w zasadzie wymusza wręcz konieczność mówienia od początku. Super, oby tak dalej 🙂

Wszystko było w jak najlepszym porządku. Dziękuję. 

Po jednych zajęciach trudno jest ocenić Roberto. Niemniej jednak jest bardzo sympatyczny, wesoły i tempo zajęć jest super, nie gnamy co mnie osobiście pozytywnie zaskoczyło. Fajnie, że znów wszystko po włosku, bardzo mi się podoba takie podejście. 
Zajęcia bardzo fajne wszystko ok 

Jeśli chcesz zacząć naukę włoskiego od zera, od zupełnych podstaw, ze sprawdzonym doświadczonym lektorem Włochem, zapraszamy! Zapisy już trwają, zajęcia zaczynamy w styczniu 2023! Napisz do nas: biuro@wloski.org