Mów jak Włoch! Warsztaty online

Mów jak Włoch! Warsztaty online

Warsztaty włoskiej wymowy dla dorosłych, online, ze specjalistką od lat uczącą fonetykiTo już druga edycja, pierwsza cieszyła się ogromnym powodzeniem!

Przez 6 tygodni:

-nauczysz się prawidłowo wymawiać włoskie głoski

-dowiesz się, jak poprawnie akcentować najbardziej problematyczne dla Polaków słowa

-przećwiczysz prawidłową intonację zdań

Wszystko to w formie praktycznych ćwiczeń i w bezstresowej atmosferze.

poprowadzi: Chiara Pegoraro, autorka podręczników wydanych przez Alma Edizioni, w tym “Fonetica pratica della lingua italiana” i “Nuovo Espresso 6”. Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się również szkoleniem nauczycieli włoskiego.

Dodatkowo: poza zajęciami w pakiecie 6 tygodni indywidualnej pracy nad wymową z Chiarą na dedykowanej grupie Whatsapp.

Gdzie: online – platforma Zoom

Kiedy: czwartki 19:00-20:00 od 30 września 2021 do 4 listopada 2021 (6 tygodni intensywnej pracy)poziom: A2, B1, B2

grupa od 3 do 6 osób dorosłych

cena: 600 PLN

Zapisy i informacje:

Szkoła AL DENTE

☎️ 505-318-719

📩 biuro@wloski.org

Opinia uczestniczki pierwszej edycji:

Te zajęcia były poprowadzone perfekcyjnie pod każdym względem. Zadania domowe na Whatsapp to genialny pomysł! Wszystko poparte teorią, praktyką, ćwiczeniami.Chyba żadne zajęcia mnie tak nie porwały, jak te. Może dlatego, że wszystko było dla mnie totalną nowością (za wyjątkiem wymowy samogłoski „o” aperto i „o” chiuso- bo to robiliśmy w szkole z Jędrzejem). I pewnie też dlatego, że prowadząca jest dla mnie mistrzem w kwestii przekazywania wiedzy. Warto podkreślić, że praktycznie każdy z uczestników reprezentował różny poziom językowy i trochę się bałam, co z tego wyniknie- ale jak się okazuje nie stanowiło to żadnego problemu.Według mnie zajęcia z wymowy powinny towarzyszyć nam od możliwe jak najwcześniejszego etapu nauki języka. Cieszę się, że mogłam w nich uczestniczyć teraz, będąc na etapie poziomu A2, bo później coraz trudniej byłoby zwalczyć złe nawyki!Był to z Waszej strony wspaniały pomysł i super, że będziecie to kontynuować.