Lektorzy

Nasz zespół lektorów zaprasza na zajęcia!
Wszyscy nasi lektorzy posiadają uprawnienia do nauczania języka włoskiego jak obcego.
 
 

Menadżerka szkoły

Ania to osoba, dzięki której nasza szkoła w ogóle funkcjonuje. To ona zajmuje się kontaktem ze Słuchaczami, odpowiada na maile, wysyła faktury, umowy. Szybko i sprawnie odpowie na każde Wasze pytanie.

Carolina to nauczycielka włoskiego z doświadczeniem w pracy z dorosłymi w Rosji i w Polsce. Pochodzi z Toskanii. Współpracuje z AL DENTE do 2024 roku.

Gloria to nauczycielka włoskiego z doświadczeniem w pracy z dorosłymi w Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Współpracuje z AL DENTE do 2024 roku.

Francesco to nauczyciel włoskiego specjalizujący się w nauczaniu Polaków. Znajomość podstaw polskiego bardzo ułatwia mu pracę. Mieszka w Warszawie, wcześniej mieszkał w Czechach i Rosji. Współpracuje z AL DENTE od 2024 roku.

Ilaria jest nauczycielką włoskiego z certyfikatem DITALS. Studiowała lingwistykę w Mediolanie i stosunki międzynarodowe w Bergamo. Mieszka nad jeziorem Como, kocha włoską przyrodę. Specjalizuje się w kursach dla początkujących planujących podróż do Włoch. W AL DENTE od 2022.

Paola to nauczycielka włoskiego z doświadczeniem w Irlandii. Pochodzi z Apulii, zna język polski. Związana z AL DENTE od  2022 roku.  

Filippo Cirilli jest nauczycielem włoskiego i angielskiego, a także egzaminatorem CELI. Posiada certyfikat DILS II. Kocha podróże i kuchnię, pochodzi z rodziny śpiewaków operowych i od urodzenia żyje muzyką. Pochodzi z Ancony. Związany z AL DENTE od 2022 roku.

Lektor

    Simona jest lektorką uwielbianą przez naszych Słuchaczy. Jej grupy słyną z doskonałej atmosfery i wzajemnego wsparcia. Simona jest pasjonatką nauczania i ma duże doświadczenie w pracy z początkującymi dorosłymi online. Związana z AL DENTE od 2022 roku.

Metodyk

Gabriele to lektor z powołania, sam zna kilka języków w tym chiński. Żył i pracował w wielu krajach świata. Jest też egzaminatorem CELI  i bardzo często stosuje nowe technologie na zajęciach. Związany z AL DENTE od 2022 roku.

Sabina to lektorka i autorka materiałów dydaktycznych z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Turcji, Grecji i online. Specjalizuje się w nauczaniu dorosłych. Bardzo często wykorzystuje na swoich zajęciach najnowsze zdobycze techniki. Jest egzaminatorką CELI i PLIDA. Związana z AL DENTE od 2022 roku.

Roberto to nauczyciel włoskiego z certyfikatem CEDILS i ogromnym doświadczeniem w nauczaniu włoskiego różnych grup, w tym Japończyków. Prowadzi zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Jest też znawcą win i profesjonalnym sommelier. Związany z AL DENTE od czerwca 2022 roku.

Nauczycielka włoskiego, trenerka nauczycieli i autorka książek wydawnictwa ALMA, m.in. Nuovo Espresso. Prowadzi bardzo popularne warsztaty fonetyczne online „Mów jak Włoch” oraz „Dialetti”.

Martyna Żegota to lektorka z wieloletnim doświadczeniem, uwielbiana przez naszych Słuchaczy. Absolwentka italianistyki UW oraz filologii współczesnej Uniwersytetu w Katanii. Związana z AL DENTE od 2017 roku.

Izabelę spotkacie na rozmowie diagnostycznej. Po krótkiej rozmowie online pomoże Wam wybrać właściwy poziom zajęć. Iza zajmuje się też wspieraniem naszego zespołu lektorskiego w rozwoju zawodowym. Związana z AL DENTE od 2016 roku.

Przewodniczka po Genui, tłumaczka, nauczycielka włoskiego (certyfikat DITALS). Ukończyła studia Master „E-learning per l’insegnamento dell’italiano a stranieri – ELIIAS” na Università per stranieri di Siena. Doskonale zna polski. Związana z AL DENTE od 2020 roku. Obecnie prowadzi u nas krótkie kursy gramatyczne i kulturowe: o...

Właścicielka szkoły, metodyczka, egzaminatorka CELI, trenerka certyfikatu dla nauczycieli włoskiego DILS-PG z uprawnieniami nadanymi przez Università per Stranieri di Perugia.

Nauczyciel włoskiego (certyfikat DITALS) z wieloletnim doświadczeniem. Uczył m.in. w Polsce, Bułgarii, Ukrainie, Ekwadorze i Rosji. Doskonale zna polski. Związany z AL DENTE od 2014 roku.