fbpx

Nasi Słuchacze to dorośli, którzy mają dużo na głowie. Łączy ich pasja do Włoch, dzięki której udaje się wykroić kawałek z zabieganego życia na naukę ukochanego języka.

Specjalizujemy się w nauczaniu osób dorosłych. I to dorosłych poważnie podchodzących do nauki, planujących związać się z włoskim na kilka lat.

Po roku nauki bez problemu zamówicie po włosku kawę czy obiad, zapytacie o drogę, zarezerwujecie pokój w hotelu, porozmawiacie z włoskimi znajomymi na podstawowe tematy (czas wolny, jedzenie, rodzina, turystyka). Tylko tyle i aż tyle. Nie poznacie zasad używania pięciu czasów i dwóch trybów, za to będziecie się w miarę swobodnie posługiwać czasem teraźniejszym i przeszłym. Rozmowy po włosku nie będą dla Was nowością i abstrakcją, ponieważ rozmawiamy od pierwszych zajęć. Ale ćwiczymy też pozostałe sprawności językowe: piszemy, słuchamy, czytamy. Co najważniejsze: po pierwszym roku będziecie chcieli uczyć się dalej! Nasze grupy są bardzo trwałe, rzadko zdarzają się rezygnacje. Wspieramy naszych Słuchaczy w przypadku nieobecności. Pomagamy nadrobić zaległości.

Na zajęcia zapraszamy również osoby, które nigdy wcześniej nie uczyły się języków obcych.