Dlaczego warto uczyć się włoskiego? #2

Dlaczego warto uczyć się włoskiego? #2

Włochy powszechnie kojarzą się z pizzą, makaronem, ze wspaniałymi zabytkami, podróżami. To kraj na wakacje, gdzie zawsze świeci słońce, ludzie są piękni, uśmiechnięci, dobrze ubrani, a na ulicach gra muzyka…
Dziś mamy dla Was listę kilku mniej oczywistych powodów nauki włoskiego.

Nauka zupełnie nowego języka od podstaw, jako osoba dorosła, to odświeżające, zaskakujące doświadczenie. Coś zupełnie nowego. To najlepsza pożywka i ćwiczenie dla Twojego mózgu: przekonaj się, że umysł najlepiej odpoczywa przy atrakcyjnych intelektualnie wyzwaniach!

Wreszcie znajdziesz czas dla siebie… bo po prostu będziesz chciała przygotować się do zajęć i ciekawie spędzić 90 minut w naszej szkole. Poznasz ludzi, również zajętych jak Ty dorosłych, którzy mimo przeciwności znajdują czas na swoje pasje.

Prawdziwe włoskie przepisy kulinarne są pisane przez Włochów po włosku. Warto poznać podstawy języka, jeśli chcesz zrozumieć tę kuchnię.

Daj nam rok, a przekonasz się sama.

Kawa w Mediolanie smakuje lepiej, jeśli zamówisz ją po włosku.

Po kilku miesiącach nauki zrobisz to bez wysiłku i dostaniesz dokładnie to, czego chcesz. Będziesz wiedziała, że „latte” to samo mleko, a „cappuccino” pijemy tylko przed obiadem.

Nauka włoskiego w naszej szkole otworzy dla Ciebie drzwi do nowego świata. Już po roku, dwóch będziesz mogła wziąć udział w naszych warsztatach o operze, modzie, literaturze, kuchni, w konwersacjach z Włochami. Tak, po włosku.

A może po jakimś czasie zapragniesz dodać włoski do CV i znaleźć lepiej płatną, ciekawszą pracę? Pomożemy, jesteśmy centrum egzaminacyjnym certyfikatów CELI (najstarszy i najbardziej prestiżowy certyfikat z włoskiego organizowany przez Uniwersytet dla obcokrajowców w Perugii). Przygotujemy Cię do egzaminu!

Włochy to sztuka, przyroda, kuchnia, wspaniali ludzie. Zbliżysz się do nich i zrozumiesz jeśli poznasz ich język.

A jeśli jednak Twoją prawdziwą miłością okaże się niemiecki? Kein problem, umowę możesz wypowiedzieć co miesiąc.

Napisz do nas, pomożemy wybrać grupę dla Ciebie!

biuro@wloski.org