Ciao!

Witamy w Szkole AL DENTE!
1. W każdej sprawie związanej z nauką i administracyjnej możesz napisać do szkoły na adres biuro@wloski.org


2. Email lektora znajduje się w dzienniku. Napisz do niego jeśli wiesz o nieobecności lub spóźnieniu.


3. Informacje z zajęć znajdziesz w dzienniku maksymalnie dwa dni po lekcji. W przypadku nieobecności należy sprawdzić dziennik i samodzielnie nadrobić materiał.


4. Na zajęciach włącz kamerę (obowiązkowe). Kiedy nie mówisz, wycisz mikrofon, aby odgłosy z Twojego otoczenia nie przeszkadzały innym. Łącz się na zajęcia z komputera/laptopa, to bardzo ważne. Łącząc się z telefonu nie weźmiesz w pełni udziału w zajęciach.


5. Zadbaj o ciszę w miejscu, z którego łączysz się na zajęcia. Używaj słuchawek, mikrofonu. Wyłącz telefon.


6. Na każdych zajęciach zadajemy pracę domową, koniecznie ja odrób i sprawdź z kluczem. Jeśli masz pytania, zapytaj na zajęciach!


7. Na każdych zajęciach jest test. Lektor powie Ci (i napisze w dzienniku) z czego będzie test tydzień wcześniej. Jak działa platforma do testów: (bardzo proste w obsłudze narzędzie) https://wloski.org/wizer.me/


8. Udział w zajęciach jest bardzo ważny, samodzielnie trudno jest nadrobić materiał, dlatego prosimy o nieopuszczanie zajęć.


9. Nasze zajęcia od pierwszej lekcji prowadzone są w całości po włosku. Tak pracujemy od lat z dobrymi efektami, zaufajcie nam, że zrozumiecie wszystko, co trzeba.


10. Używaj słów, które znasz. Upraszczaj swoje wypowiedzi, nie pytaj lektora i nie sprawdzaj w słowniku każdego słowa, które chcesz użyć.


11. Nie porównuj sie z innymi słuchaczami. Jeśli nie będziesz sobie radzić, dowiesz się tego od lektora.


12. Jeżeli masz pytania, wątpliwości, jakieś zagadnienie sprawia Ci trudności, potrzebujesz więcej ćwiczeń, zgłoś to lektorowi.

13. Kiedy nie mówisz, wycisz mikrofon.

14. Nie przerywaj innym osobom, kiedy mówią. Nawet jeśli nie zgadasz się z nimi lub uważasz, że popełniają błędy.


15. Bardzo prosimy o terminowe dokonywanie wpłat za zajęcia. Harmonogram płatności znajduje się w dzienniku.

Sprawdź też: najczęściej zadawane pytania

.