AL DENTE dla WOŚP!

AL DENTE dla WOŚP!

Nasz Słuchacz, Pan Piotr, zaprosił nas do wsparcia 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście nie mogliśmy odmówić! W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt dla oddziałów dziecięcej
laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Na licytację postanowiliśmy przekazać to, co umiemy robić najlepiej: zajęcia włoskiego. Ale nie takie zwykłe 😉


PIERWSZA LICYTACJA: 6 GODZIN INDYWIDUALNYCH ZAJĘĆ JĘZYKA WŁOSKIEGO

Nie trzeba dojeżdżać do Łodzi, zajęcia odbędą się online. Poprowadzą: Olga, Lidia, Katarzyna. Jędrzej, Izabela, Martyna.

Jaki jest wymagany poziom znajomości języka? Dowolny. Zwycięzca może wybrać tematy lub zdać się na nas. Po wskazaniu poziomu przygotujemy niezapomniane zajęcia.

A jeśli nie znasz włoskiego? Oczywiście również możesz wziąć udział w licytacji, przygotujemy dla Ciebie wprowadzenie do języka włoskiego i w 6 godzin przygotujemy na wakacyjny wyjazd do Włoch, na który przecież wszyscy mamy nadzieję!

Zaczynamy od 10 PLN, kto da więcej? Licytujemy tutaj: https://allegro.pl/oferta/6h-indywidualnych-zajec-j-wloskiego-od-al-dente-10145921571


DRUGA LICYTACJA: INDYWIDUALNE KONWERSACJE Z WŁOCHAMI

Na tej aukcji licytujecie 4 godziny zegarowe zajęć włoskiego, każda z innym lektorem native speakerem z łódzkiej szkoły AL DENTE. Nie trzeba dojeżdżać do Łodzi, zajęcia odbędą się online. Poprowadzą: Fabrizia, Valentina, Matteo i Filippo.

Jaki jest wymagany poziom znajomości języka? Od A2 wzwyż. Zwycięzca może wybrać tematy lub zdać się na nas. Po wskazaniu poziomu przygotujemy niezapomniane zajęcia.

Zaczynamy od 10 PLN, kto da więcej? Licytujemy tutaj:

https://allegro.pl/oferta/indywidualne-konwersacje-z-wlochami-4h-od-al-dente-10145991571


TRZECIA LICYTACJA: Planer, dzięki któremu na pewno znajdziecie czas na naukę włoskiego!

https://allegro.pl/oferta/wloski-planer-organizer-od-al-dente-10146004142