Świąteczna zbiórka dla Pikusia

Świąteczna zbiórka dla Pikusia

 

Drodzy Słuchacze i Przyjaciele Szkoły AL DENTE!
Jak co roku przed Bożym Narodzeniem ogranizujemy zbiórkę dla bezdomnych zwierząt. W poprzednich latach wspieraliśmy łódzką Vivę i schronisko na Marmurowej, tym razem postanowiliśmy pomóc Pikusiowi, podopiecznemu Fundacji Azyl. Piesek ma bez mała ze sto lat i różne problemy ze zdrowiem. A Azyl to nasza ulubiona, zaufana fundacja, Olga ma od nich swojego słynnego psa Tomasza. To maleńka organizacja mająca pod opieką tłum zwierząt: psy, koty, ptaki, króliki.
W tym roku zbieramy tylko pieniądze i tylko online. Jako szkoła postanowiliśmy podarować Pikusiowi 1 zł za każdego naszego Słuchacza, czyli 300 PLN. Jeśli wszyscy nasi słuchacze dorzucą po 1 zł od siebie, uda nam się zebrać 600 PLN. Dla Azylu to bardzo dużo. Oczywiście można wpłacić dowolną kwotę, a do udziału zapraszamy wszystkich, nie tylko naszych Słuchaczy. Może uda się zebrać więcej?
Środki zbieramy na dedykowanej stronie zbiórkowej, trafiają one od razu bezpośrednio na konto Fundacji Azyl. Można dokonać wpłaty anonimowo, można się podpisać i zostawić jakąś informację 
Zaczynamy dziś, kończymy 24 grudnia 2019.
Zapraszamy serdecznie na stronę: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pikusazyl
Aby dokonać wpłaty wystarczy kliknąć na WESPRZYJ i postępować dalej wg instrukcji.
Dziękujemy!