fbpx

Cennik kursów rocznych (zajęcia od września/października do końca czerwca) dla nowych Słuchaczy:

260 PLN miesięcznie (4 spotkania po 90 minut). Grupa liczy od 3 do 5 osób dorosłych.

 

Wszystkie opłaty, za zajęcia i również za podręczniki, przyjmujemy wyłącznie przelewem na konto szkoły.

Numer konta szkoły: mBank 96 1140 2004 0000 3402 7046 5673

Nie ma możliwości płacenia gotówką/kartą w siedzibie szkoły.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko osoby uczęszczającej na zajęcia oraz jakiego kursu dotyczy wpłata oraz numer NIP firmy, jeśli mamy wystawić fakturę.

Za pierwsze dwa miesiące zajęć płatność z góry, następnie co miesiąc z góry.

Kwota do zapłaty zależy od dni wolnych w danym miesiącu. Konkretne kwoty przesyłamy z dużym wyprzedzeniem mailem.

Faktury. Aby otrzymać fakturę, należy podać w tytule przelewu oprócz danych Słuchacza także dane firmy (nazwę i NIP). Zgodnie z przepisami obowiązującymi od stycznia 2020 jest to warunek konieczny uzyskania faktury na firmę.

Informacje o zajęciach finansowanych dla Słuchacza przez firmę/zakład pracy/projekty unijne i inne

Niezależnie od tego, kto jest płatnikiem za kurs języka włoskiego, umowę zawieramy z uczestnikiem. Uczestnik zobowiązany jest dopilnować opłacenia kursu zgodnie z umową i ustaleniami e-mail. Jeżeli firma/zakład pracy/płatnik nie ureguluje opłaty w terminie, do jej uregulowania zobowiązany jest we własnym zakresie Słuchacz. W innym wypadku rezerwacja/miejsce na kursie przepada.

Nie ma możliwości otrzymania faktury przed zaksięgowaniem płatności na koncie szkoły.

Faktury wystawiamy jedynie do kwot zaksięgowanych na naszym koncie (te kwoty oczywiście mogą obejmować cały rok z góry, jeśli tak zostało ustalone). Obowiązuje jednak zasada: najpierw wpłata, potem faktura.

Istnieje możliwość otrzymania faktury pro-forma, która musi być opłacona w terminie, aby Słuchacz mógł uczestniczyć w kursie.

Nasza szkoła nie honoruje bonów edukacyjnych żadnego typu.

W przypadku finsowania kursów przez projekty unijne i inne obowiązują te same zasady, co w przypadku firm. Nie ma możliwości zmiany terminów płatności ani wystawienia faktury przed zaksięgowaniem płatności na koncie szkoły.